Dzisiaj jest: 28 Październik 2021        Imieniny obchodz?: Judyty, Szymona, Tadeusza
Strona g?wna Dzia?alno?? sportowa

Sport w szkole

Sport w naszej szkole - foto

Ogromny sukces biegaczy z Kro?cienka

I miejsca w XXII Oglnopolskich Biegach Ulicznych, ktre odby?y si? 7 pa?dziernika br. w Mielcu, zdobyli uczniowie ucz?szczaj?cy na co dzie? do naszej szko?y:

Julita Krzy?anowska w kategorii dziewcz?t z rocznika 2003 oraz Aleksander Grygolec w kategorii ch?opcy z rocznika 2003. Du?e brawa nale?? si? te? Sandrze Rymar, ktra zaj??a III miejsce w kategorii dziewcz?t.

Jest to kolejny, i na pewno nie ostatni, wielki sukces tych m?odych sportowcw, ktrzy trenuj? w kro?cie?skim Klubie Biegacza.

Warto doda?, ?e z uczniw naszego gimnazjum w zawodach uczestniczy?y jeszcze: Patrycja Wjcik i Daria Sowa.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ?yczymy dalszych sukcesw.

Olek i Julita prezentuj? zdobyte trofea

16 pa?dziernika odby?y si? zawody wojewdzkie w biegach indywidualnych w Kolbuszowej. Z naszego gimnazjum uczestniczy?o w nich 3 uczniw: Karina Hawrot I klasa, Martyna Wacek III klasa i Kamil Mezglewski III klasa. W poszczeglnych kategoriach startowa?o ok. 100 zawodnikw z ca?ego wojewdztwa. Poziom zawodw by? bardzo wysoki. Nasi reprezentanci pobiegli bardzo dobrze, zajmuj?c miejsca w pierwszej dwudziestce.

Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnych Biegach Prze?ajowych

3 pa?dziernika 2014 r. 9 osobowa reprezentacja naszej szko?y pojecha?a do Iwonicza, aby wzi?? udzia? w zawodach Powiatowej Gimnazjady w Biegach Indywidualnych. Tradycyjnie pogoda nie dopisa?a. Od samego rana pada? deszcz. Starty zawodnikw odbywa?y si? zgodnie z harmonogramem ustalonym przez organizatorw. W kategorii klas pierwszych gimnazjum nasz? szko?? reprezentowa?y: Karina Hawrot i Daria Sowa. Na ok. 50 zawodniczek Karina wywalczy?a 2. miejsce i awans do zawodw wojewdzkich, Daria zaj??a bardzo dobr? 7. lokat?. P?niej przysz?a kolej na dziewcz?ta z klas drugiej i trzeciej. Reprezentowa?y nas: Martyna Wacek i Natalia Szul z kl. III oraz Natalia Bargie?, Marzena Majchrowicz i Ewelina Pelczar z kl. II. Martyna zaj??a 3. miejsce i rwnie? ma awans do zawodw wojewdzkich. Ostatni w kategorii gimnazjw startowali ch?opcy - Damian Pelc z kl. II i Kamil Mezglewski z kl. III. Wspania?y bieg Kamila i wygrana spowodowa?y, ?e mieli?my w ka?dej kategorii reprezentanta na zawody wojewdzkie. Przemoczeni, ale szcz??liwi wrcili?my do szko?y.

Reprezentacja naszego gimnazjum zaj??a I miejsce w Powiatowym Turnieju Szstek Pi?karskich o Puchar Starosty Kro?nie?skiego. Dodatkowo krlem strzelcw zosta? Wojciech Frydrych, a najlepszym bramkarzem Jakub Mezglewski

Szko?? reprezentowali: Wojciech Frydrych, Jakub Mezglewski, Damian Pelc, Filip Pelczar, Jakub Jzefczyk, Lenart Karol, Frydrych Adrian, Jzefczyk Jakub, Rymar Arkadiusz.