Dzisiaj jest: 24 Czerwiec 2021        Imieniny obchodz?: Danuta, Emilia, Jan
Strona g?ówna Dzia?alno?? sportowa

Sport w szkole

Sport w naszej szkole - foto

Ogromny sukces biegaczy z Kro?cienka

I miejsca w XXII Ogólnopolskich Biegach Ulicznych, które odby?y si? 7 pa?dziernika br. w Mielcu, zdobyli uczniowie ucz?szczaj?cy na co dzie? do naszej szko?y:

Julita Krzy?anowska w kategorii dziewcz?t z rocznika 2003 oraz Aleksander Grygolec w kategorii ch?opcy z rocznika 2003.  Du?e brawa nale?? si? te? Sandrze Rymar, która zaj??a III miejsce w kategorii dziewcz?t.

Jest to kolejny, i na pewno nie ostatni, wielki sukces tych m?odych sportowców, którzy trenuj? w kro?cie?skim Klubie Biegacza.

Warto doda?, ?e z uczniów naszego gimnazjum w zawodach uczestniczy?y jeszcze: Patrycja Wójcik i Daria Sowa.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ?yczymy dalszych sukcesów.

Olek i Julita prezentuj? zdobyte trofea

16 pa?dziernika odby?y si? zawody wojewódzkie w biegach indywidualnych w Kolbuszowej. Z naszego gimnazjum uczestniczy?o w nich 3 uczniów: Karina Hawrot – I klasa, Martyna Wacek – III klasa i Kamil Mezglewski – III klasa. W poszczególnych kategoriach startowa?o ok. 100 zawodników z ca?ego województwa. Poziom zawodów by? bardzo wysoki. Nasi reprezentanci pobiegli bardzo dobrze, zajmuj?c miejsca w pierwszej dwudziestce.

Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnych Biegach Prze?ajowych

3 pa?dziernika 2014 r. 9– osobowa  reprezentacja naszej szko?y pojecha?a do Iwonicza, aby wzi?? udzia? w zawodach Powiatowej Gimnazjady w Biegach Indywidualnych. Tradycyjnie pogoda nie dopisa?a. Od samego rana pada? deszcz. Starty zawodników odbywa?y si? zgodnie z harmonogramem ustalonym przez organizatorów. W kategorii klas pierwszych gimnazjum nasz? szko?? reprezentowa?y: Karina Hawrot i Daria Sowa. Na ok. 50 zawodniczek Karina wywalczy?a 2. miejsce i awans do zawodów wojewódzkich, Daria zaj??a bardzo dobr? 7. lokat?. Pó?niej przysz?a kolej na dziewcz?ta z klas drugiej i trzeciej. Reprezentowa?y nas: Martyna Wacek i Natalia Szul – z kl. III oraz Natalia Bargie?, Marzena Majchrowicz i Ewelina Pelczar z kl. II. Martyna zaj??a 3. miejsce i równie? ma awans do zawodów wojewódzkich. Ostatni w kategorii gimnazjów startowali ch?opcy  - Damian Pelc z kl. II i Kamil Mezglewski z kl. III. Wspania?y bieg Kamila i wygrana spowodowa?y, ?e mieli?my w ka?dej kategorii reprezentanta na zawody wojewódzkie. Przemoczeni, ale szcz??liwi wrócili?my do szko?y.

Reprezentacja naszego gimnazjum zaj??a I miejsce w Powiatowym Turnieju Szóstek Pi?karskich o Puchar Starosty Kro?nie?skiego. Dodatkowo królem strzelców zosta? Wojciech Frydrych, a najlepszym bramkarzem Jakub Mezglewski

Szko?? reprezentowali: Wojciech Frydrych, Jakub Mezglewski, Damian Pelc, Filip Pelczar, Jakub Józefczyk, Lenart Karol, Frydrych Adrian, Józefczyk Jakub, Rymar Arkadiusz.