Dzisiaj jest: 19 Lipiec 2019        Imieniny obchodzą: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Strona główna Samorząd Wybory Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017

Wybory Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017

Dnia 28 września 2016 roku odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego. Wystartowało pięcioro kandydatów: Kotłowska Zuzanna, Pelczar Maciej, Sowa Daria. Kandydatką na opiekuna Samorządu Uczniowskiego była pani Grażyna Prugar- Gołda.  Wybory rozpoczęły się od debaty. Każdy przedstawił swoje postulaty, odpowiadał na pytania wyborców. Po debacie uczniowie przystąpili do wyborów. Każdy musiał stawić się przed komisją, podpisać listę i odebrać karty do głosowania. Po podliczeniu głosów komisja stwierdziła, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Zuzanna Kotłowska, zastępcą Daria Sowa. Opiekunem Samorządu została pani Grażyna Prugar- Gołda.

Zarówno przewodniczącej, jak i całemu Samorządowi życzymy owocnej pracy i wielu ciekawych pomysłów.

Więcej zdjęć w Galerii.

Szukaj w serwisie

Zapraszamy

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Archiwum